Juha Pietikäinen jatkaa Toijalan Pallon puheenjohtajana

Juha Pietikäinen jatkaa myös ensi vuonna jalkapalloseura Toijalan Pallo-49:n puheenjohtajana. Marraskuun syyskokous valitsi myös muita nykyisissä viroissaan toimivia seuran jäseniä. Varapuheenjohtajana toimii Janne Pirttijoki. Sihteerinä jatkaa Timo Salo. Johtokuntaan kolmen edellä mainitun henkilön lisäksi valittiin Jari Hakala, Jukka Koskinen, Mikko Lapinleimu, Ilpo Rantanen ja Brita Salminen. Seuran toiminnantarkastajiksi valittiin Ilpo Miekka ja Jonne Mäkelä.

Suomen Palloliiton Tampereen piirin neljännessä divisioonassa pelaavan seuran edustusjoukkueen valmennusta uudistetaan. Vuodesta 2002 edustusjoukkuetta valmentanut Antti Vallo siirtyy sivuun. Uusista valmennuskuvioista tiedotetaan lähiaikoina.

                                           Jukka Koskinen