Ehdokasblogit

Halukkaat ehdokkaat pitävät blogia Akaan Seudun nettisivuilla. Kukin ehdokas pitää blogia omaan tahtiinsa ja blogisisällöt ovat kokonaan ehdokkaiden itsensä tekemiä. Blogin pitäminen Akaan Seudun sivuilla on ehdokkaille maksullista. Tälle sivulle listataan blogeja sitä mukaa, kun niitä perustetaan ehdokkaille.

 

Virpi Lintunen (Keskusta): virpilintunen.akaanseutu.fi

Tiina Räsänen (Keskusta): tiinarasanen.akaanseutu.fi

 

Anton Murola (Liberaalipuolue): antonmurola.akaanseutu.fi

 

Sakari Nieminen (SDP): sakarinieminen.akaanseutu.fi

Anssi Pahlanen (SDP): anssipahlanen.akaanseutu.fi

Raija Toivonen (SDP): raijatoivonen.akaanseutu.fi

Timo Saarinen (SDP): timosaarinen.akaanseutu.fi

 

Jukka Saari (Vasemmistoliitto): jukkasaari.akaanseutu.fi

 

EHDOKAS! Haluatko oman blogin? Ota yhteyttä myynti@akaanseutu.fi